Aktuality

19.9.
2017

Předáváme vaše příspěvky pro Post Bellum

10 040 Kč díky vám putuje na účet obecně prospěšné společnosti Post Bellum, která "dokumentuje příběhy, na které se zapomnělo, nebo mělo zapomenout."

Zobrazit celé
7.9.
2017

Koncertní klub pomáhá seniorům

Členové Koncertního klubu přispívali svým dobrovolným vstupným na projekt Doma bez obav organizovaný nadací Krása pomoci. Během tří červencových koncertů se podařilo vybrat 9 201 Kč, za které vám jménem naším i jménem Krásy pomoci děkujeme.

Zobrazit celé
1.9.
2017

Podpořili jste organizaci Cesta domů

Celkem 10 562 Kč jste věnovali formou dobrovolného vstupného na uplynulých koncertech ve prospěch neziskové organizace Cesta domů. Děkujeme!

Zobrazit celé
24.8.
2017

Koncertní klub vás zve na koncert

Pojeďte s námi ve středu 30. srpna na první koncert turné Turecké národní filharmonie mládeže spojený s výletem do malebných Litoměřic.

Koncert se bude konat od 19:00 hodin v místním kulturním domě a před tím bude dostatek času si prohlédnout historické centrum města, gotický hrad s opevněním
či se občerstvit v některé z místních cukráren nebo kaváren.

Zobrazit celé
21.8.
2017

Auto*Mat děkuje za podporu

Auto*Mat vám posílá velký dík za příspěvky, které jste věnovali na uplynulých koncertech Koncertního klubu.

Zobrazit celé
20.7.
2017

Mše se zpěvem v Týnském chrámu

Udělejte si ve středu 26. 7. procházku Starým městem a zajděte do Kostela Matky Boží před Týnem na Staroměstském náměstí na mši, kterou doprovodí svým zpěvem sbor St. Paul UCC Chamber Choir.

Zobrazit celé
13.7.
2017

Proběhlo předání příspěvku pro Pink Crocodile

Děkujeme za vaše příspěvky pro mezinárodní neziskovou organizaci Pink Crocodile!

Zobrazit celé
23.6.
2017

Tip na hudební výlet – Festival Úštěk

"Festival Úštěk si klade za cíl zviditelnit 'perlu Českého středohoří,' krásný, ale opomíjený kraj Úštěcka. Věříme v sílu umění! Věříme, že kultura může přetvářet, obohacovat a těšit všechny zúčastněné. I díky netradičnímu, dalo by se říci komornímu prostředí, jsme získali účast několika významných světových umělců" říkají zakladatelé festivalu.

Zobrazit celé
16.6.
2017

Emauzský klášter děkuje za vaše příspěvky

Předali jsme příspěvek ve výši 8 032 Kč na rekonstrukci kláštera Emauzy.

Zobrazit celé
5.6.
2017

Koncertní klub pomáhá hledat seniora roku

Senzační senioři, nový partner Koncertního klubu, právě hledá ty nejsenzačnější seniory a kluby roku 2017. Pomoci jim při tom můžete i vy - až do 31. června můžete nominovat své favority!

Zobrazit celé
Zobrazit starší aktuality