Aktuality

13.6.
2018

Cesta domů děkuje za vaše příspěvky

Předali jsme 13 182 Kč, které jste věnovali formou dobrovolného vstupného na našich koncertech ve prospěch organizace Cesta domů.

Zobrazit celé
22.5.
2018

Noc kostelů v Chrámu sv. Víta

Sbor Polymnia Chamber Choir vystoupí v pátek 25. 5. v rámci Noci kostelů Praha v Chrámu sv. Víta.

Zobrazit celé
12.2.
2018

S Koncertním klubem na výlet

Koncertní klub pro vás připravil novinku v podobě zájezdů za památkami a hudbou. Cílem prvního výletu, na který se můžete těšit, bude Třeboň.

Zobrazit celé
31.1.
2018

Radley College v Lysé nad Labem

Volná místa na koncert Radley College v pražské kapli v Korunní rychle zmizela. Nedostalo se na vás? Nezoufejte, na koncert se můžete vypravit také do Lysé nad Labem.

Zobrazit celé
19.12.
2017

Koncertní klub vám děkuje!

Milí členové Koncertního klubu,

rádi bychom vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám zachovali po dobu celého roku, a jménem dobročinných organizací, se kterými spolupracujeme, také za dobrovolné vstupné, které jste na našich koncertech věnovali v jejich prospěch.

Zobrazit celé
19.9.
2017

Předáváme vaše příspěvky pro Post Bellum

10 040 Kč díky vám putuje na účet obecně prospěšné společnosti Post Bellum, která "dokumentuje příběhy, na které se zapomnělo, nebo mělo zapomenout."

Zobrazit celé
7.9.
2017

Koncertní klub pomáhá seniorům

Členové Koncertního klubu přispívali svým dobrovolným vstupným na projekt Doma bez obav organizovaný nadací Krása pomoci. Během tří červencových koncertů se podařilo vybrat 9 201 Kč, za které vám jménem naším i jménem Krásy pomoci děkujeme.

Zobrazit celé
1.9.
2017

Podpořili jste organizaci Cesta domů

Celkem 10 562 Kč jste věnovali formou dobrovolného vstupného na uplynulých koncertech ve prospěch neziskové organizace Cesta domů. Děkujeme!

Zobrazit celé
24.8.
2017

Koncertní klub vás zve na koncert

Pojeďte s námi ve středu 30. srpna na první koncert turné Turecké národní filharmonie mládeže spojený s výletem do malebných Litoměřic.

Koncert se bude konat od 19:00 hodin v místním kulturním domě a před tím bude dostatek času si prohlédnout historické centrum města, gotický hrad s opevněním
či se občerstvit v některé z místních cukráren nebo kaváren.

Zobrazit celé
21.8.
2017

Auto*Mat děkuje za podporu

Auto*Mat vám posílá velký dík za příspěvky, které jste věnovali na uplynulých koncertech Koncertního klubu.

Zobrazit celé
Zobrazit starší aktuality