Aktuality

1.7.
2020

Barokní opery a jeden empírový balet na scéně Florea Theatrum

Vážení členové Koncertního klubu,
kultura se po jarním výpadku pomalu probouzí a my bychom Vás rádi v červenci pozvali na dvě krásné akce souboru Musica Florea. Více se dozvíte v sekci Koncerty.

Zobrazit celé
27.5.
2020

Jak naložit se zakoupenými vstupenkami?

Vážení členové Koncertního klubu,
nabízíme Vám několik možností…

Zobrazit celé
24.3.
2020

Vrácení vstupného za koncerty z Koncertní série Musica Orbis

Vážení členové Koncertního klubu,
mnozí z vás si již zakoupili vstupenky na Koncertní cyklus Musica Orbis nebo zvýhodněný balíček všech vstupenek.
Příští týden Vás budeme informovat o tom, jakým způsobem Vám vstupné u zrušených koncertů vrátíme.
Děkujeme Vám předem za trpělivost.

Zobrazit celé
12.3.
2020

Důležité informace k vládnímu nařízení

Vážení příznivci Koncertního klubu,
jak už asi víte, vláda do odvolání zakázala kulturní akce s účastí nad 100 lidí, což jsou všechny naše plánovaná jarní vystoupení. Je to pro všechny pracující v kultuře velmi náročná chvíle.
Prosíme tedy všechny, kteří si rezervovali vstupenky na naše koncerty, aby nechodili, neboť koncerty se konat nebudou.
O další situaci Vás budeme konkrétněji informovat prostřednictvím webových stránek, facebooku a newsletteru.
Nyní vás poprosíme o trpělivost, pokud budete mít dotazy můžete nás kontaktovat na tel.: 222 524 388.
Děkujeme moc za pochopení.
Přejeme Vám v těchto dnech hlavně pevné zdraví.

Zobrazit celé
24.2.
2020

Účast mladého cellisty na letní škole ve Švédsku

Vážení a milí příznivci Koncertního klubu, chceme Vám společně s Nadačním fondem Harmonie poděkovat za umožnění vycestování jednoho mladého nadaného muzikanta (cellisty) na mezinárodní letní školu do Švédska. Vaše příspěvky v rámci dobrovolného vstupného na naše koncerty opravdu pomáhají, děkujeme ❤️

Zobrazit celé
3.2.
2020

Úspěch Pivního oratoria

Velmi Vám děkujeme za Váš zájem o Pivní oratorium, které jste mohli navštívit minulý týden v Obecním domě. Kdo nestihl, může si o tomto nevšedním představení přečíst v odkazu zde:
https://www.idnes.cz/kultura/hudba/pivni-oratorium-orchestr-fok.A200131_122929_hudba_era?

Zobrazit celé
9.1.
2020

Dobrovolné vstupné 2019

Rádi bychom poděkovali všem našim návštěvníkům koncertů, kteří přispívají dobrovolným vstupným na dobrou věc. Díky Vám jsme letos vybrali 159 638 Kč, které byly věnovány nadacím Harmonie, Cesta domů, Krása pomoci, Post Bellum a dalším. Všem dárcům ze srdce děkujeme za jejich štědrost!

Zobrazit celé
1.1.
2020

PF 2020

Vážení a milí příznivci Koncertního klubu, dovolte, abychom Vám popřáli šťastný nový rok 2020. Hlavně zdraví, pohodu a spokojenost. Děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že Vás i v tomto roce potěšíme zajímavými koncerty, na kterých se s Vámi těšíme na viděnou.

Zobrazit celé
21.11.
2019

Zvýhodněný balíček Musica Orbis 2020

V roce 2019 se pro naši společnost stalo pár významných věcí, oslavili jsme 25. výročí od založení a změnili jsme firemní barvy. Zelenou barvu nahradila barva zlatá. A právě k této příležitosti jsme se rozhodli vydat zlatou edici vstupenek pro letošní cyklus Musica Orbis. Dovolujeme si vám tedy nabídnout zvýhodněný balíček 7 vstupenek za 490,- Kč.

Počet balíčků je limitovaný, a proto neváhejte s jeho zakoupením. Do prodeje půjde jen 100 ks. Balíčky bude možné zakoupit pouze v kanceláři The Prague Concert Co., Na Kozačce 1, Praha 2, nebo na některém z našich koncertů. O předprodejových dnech vás budeme v průběhu sezón informovat.

Zobrazit celé
8.11.
2019

Navýšení počtu míst – adventní výlet Regensburg

Milí členové Koncertního klubu, pro velký zájem o náš výlet za adventními trhy do Regensburgu, jsme pro Vás zajistili další autobude, tedy navýšení míst. Neváhejte a hlašte se mailem nebo telefonicky - veškeré informace se dozvíte na našich webových stránkách.
Rezervace výletu prosím písemně na eva.vonkova@concert.cz nebo na tel. č. 222 524 388. Abyste si zajistili vaše místo, je potřeba co nejdříve zaplatit, a to buď převodem na účet (informace k platbě poskytneme při rezervaci), nebo hotově v naší kanceláři na adrese Na Kozačce 1, Praha 2 (vstup z Máchovy ulice).

Zobrazit celé
Zobrazit starší aktuality