Aktuality

21.11.
2019

Zvýhodněný balíček Musica Orbis 2020

V roce 2019 se pro naši společnost stalo pár významných věcí, oslavili jsme 25. výročí od založení a změnili jsme firemní barvy. Zelenou barvu nahradila barva zlatá. A právě k této příležitosti jsme se rozhodli vydat zlatou edici vstupenek pro letošní cyklus Musica Orbis. Dovolujeme si vám tedy nabídnout zvýhodněný balíček 7 vstupenek za 490,- Kč.

Počet balíčků je limitovaný, a proto neváhejte s jeho zakoupením. Do prodeje půjde jen 100 ks. Balíčky bude možné zakoupit pouze v kanceláři The Prague Concert Co., Na Kozačce 1, Praha 2, nebo na některém z našich koncertů. O předprodejových dnech vás budeme v průběhu sezón informovat.

Zobrazit celé
8.11.
2019

Navýšení počtu míst – adventní výlet Regensburg

Milí členové Koncertního klubu, pro velký zájem o náš výlet za adventními trhy do Regensburgu, jsme pro Vás zajistili další autobude, tedy navýšení míst. Neváhejte a hlašte se mailem nebo telefonicky - veškeré informace se dozvíte na našich webových stránkách.
Rezervace výletu prosím písemně na eva.vonkova@concert.cz nebo na tel. č. 222 524 388. Abyste si zajistili vaše místo, je potřeba co nejdříve zaplatit, a to buď převodem na účet (informace k platbě poskytneme při rezervaci), nebo hotově v naší kanceláři na adrese Na Kozačce 1, Praha 2 (vstup z Máchovy ulice).

Zobrazit celé
24.10.
2019

Koncert s varhanními sóly

Vážení členové Koncertního klubu, rádi bychom Vám připomněli, že dnes, tedy ve čtvrtek 24. října od 18:00 hodin v Kapli v Korunní, máte možnost navštívit koncert britské školy Ibstock Place School. Program bude zpestřen varhanními sóly a sbor v doprovodu varhan zazpívá části Mše za Prahu Bena Bartletta, současného britského skladatele ověnčeného cenami za svou filmovou a televizní tvorbu.
Můžete se také těšit na klasické skladby sborového repertoáru od W.A.Mozarta a dalších.

Zobrazit celé
7.10.
2019

Navýšení počtu vstupenek pro koncert Musica Flore

Vážení členové Koncertního klubu, velice nás těší Váš zájem o koncerty a protože 40 vstupenek, které jsme měli od Musica Florea k dispozici, jste během chvilky rozebrali, domluvili jsme pro Vás ještě dalších 20 ks.

Zobrazit celé
3.10.
2019

Speciální akce: Musica Florea

Právě jsme pro Vás přidali ještě jeden koncert doplňující podzimní nabídku. Pokud jste příznivci improvizace, určitě zavítejte v pátek 11. října v 19:00 hodin do prostor Atria v Čajkovského ulici na Praze 3, kde vystoupí Musica Florea.

Zobrazit celé
28.9.
2019

Podzimní nabídka koncertů

Vážení členové Koncertního klubu, aktualizovanou nabídku koncertů na období říjen - prosinec, naleznete v sekci "Koncerty". Pokud jste přihlášeni k odběru newsletteru, naleznete email ve Vaší schránce. Těšíme se s Vámi na koncertech na viděnou!

Zobrazit celé
7.8.
2019

Předprodejové dny na Singapore Chinese Orchestra

Vážení členové Koncertního klubu, rádi bychom vás informovali o předprodejových dnech, během kterých je možné zakoupit vstupenky na poslední koncert z cyklu Musica Orbis - Singapore Chinese Orchestra.

Zobrazit celé
29.4.
2019

Předprodejové dny v květnu, červnu a červenci

Vážení členové Koncertního klubu, rádi bychom vás informovali o předprodejových dnech, během kterých je možné zakoupit vstupenky na koncerty z cyklu Musica Orbis.

Zobrazit celé
8.4.
2019

Nezapomeňte na středeční koncert!

Jedinečné spojení českých a rakouských mladých hudebníků.

Zobrazit celé
4.1.
2019

Předprodejové dny v lednu a únoru

Možnost zakoupit vstupenky v hotovosti na koncerty hudebního cyklu Musica Orbis 2019.

Zobrazit celé
Zobrazit starší aktuality