*Antonín Dvořák,
Slavonic Dances No. 6
Musica Orbis Bohemia 2021 Koncertní cyklus

Koncertní série MUSICA ORBIS BOHEMIA 2021

se letos věnovala mladým českým začínajícím umělcům. Svorníkem tří prvních koncertů byl sál U minuty s krásným výhledem na pražské Staroměstské náměstí a radnici.

První z koncertů se uskutečnil v únoru a představilo se na něm Duo Affeticco ve složení Ludmila Pavlová na housle a Filip Kudelásek na kytaru.
V dubnu se jako druzí přestavili mladí hráči Ševčíkova kvarteta (účastnící se letošní soutěže Pražské jara), kteří přednesli díla W. A. MozartaF. Schuberta a B. Smetany.
Poslední koncert cyklu patřil taktéž smyčcům a představili se na něm hudebníci Krása Quartet. Ti divákům zprostředkovali hudbu Antonína Dvořáka, Leoše Janáčka a Hanse Krásy.
Bonusovým koncertem cyklu bylo vystoupení vokálního uskupení ExperiPent, které se 20. června uskutečnilo v nádherném sále Deylovy konzervatoře a bylo součástí slavnostního vyhlašování Musica Orbis Prague Festivalu.

Podpořit naši snahu můžete na odkazu ZDE.

Touto cestou přispějete na produkční náklady, které vznik koncertu vyžaduje (zapůjčení techniky, světel, pronájem místnosti a náklady na hudebníky).

 

 

Informace o vstupenkách

 

Fotky z minulých ročníků Musica Orbis si můžete prohlédnout v sekci galerie.

Partneři koncertního cyklu Musica Orbis