Musica Orbis je prémiový koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují ty nejlepší z přijíždějících orchestrů v těch nejlepších pražských koncertních sálech. V roce 2017 vstoupila Musica Orbis do svého již pátého ročníku, během kterého jste měli možnost slyšet koncerty celkem sedmi orchestrů ze tří kontinentů. Kromě jiných se na pódiu Rudolfina představil například World Civic Orchestra – unikátní mezinárodní orchestr spojující hudebníky z různých zemí světa. Program cyklu Musica Orbis 2017 jsme uzavřeli počátkem září koncertem Turecké národní filharmonie mládeže.

O programu dalšího ročníku koncertního cyklu Musica Orbis vás budeme informovat na jaře. Zatím si můžete v galerii prohlédnout fotky z uplynulých koncertů.

Vstupenky na cyklus Musica Orbis ještě nejsou v prodeji.
O spuštění předprodeje vás budeme včas informovat.

Zvýhodněné vstupenky

Členové Koncertního klubu mají možnost získat vstupenky na koncerty cyklu Musica Orbis za zvýhodněné ceny. Zatímco běžná cena vstupenky na koncert cyklu Musica Orbis činí 500 Kč, členové Koncertního klubu ji mohou získat za 150 Kč. Běžná cena vstupenky na koncert z cyklu Musica Orbis Vibrations činí 250 Kč, pro členy Koncertního klubu však pouze 75 Kč.

 

Fotky z minulých ročníků Musica Orbis si můžete prohlédnout v sekci galerie.

Partneři koncertního cyklu Musica Orbis