Co je Musica Orbis?

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty.

V roce 2017 vstoupí Musica Orbis do svého pátého ročníku. Již tradičně se cyklus zaměří na prestižní, především mládežnické orchestry. Prozradíme, že mimo jiné se budete moci těšit na Chicago Youth Symphony Orchestra nebo El Camino Youth Symphony. Než vám z programu prozradíme více, můžete si zatím v galerii prohlédnout fotky z minulých ročníků Musica Orbis.

Vstupenky na cyklus Musica Orbis ještě nejsou v prodeji.
O spuštění předprodeje vás budeme včas informovat.

Zvýhodněné vstupenky

Členům Koncertního klubu nabízíme možnost rezervovat si jednotlivé vstupenky s výraznou slevou (oproti klasickému předprodeji) a také ve zvýhodněném balíčku s další úsporou. Zvýhodněný balíček vstupenek na všechny čtyři koncerty získáte za 350 Kč pro jednu osobu. Ušetříte tak 100 Kč.

Vstupenky si členové Koncertního klubu mohou rezervovat přímo v sekci Vstupenky. Sleva za balíček bude odečtena při platbě vstupenek.

 

Fotky z minulých ročníků Musica Orbis si můžete prohlédnout v sekci galerie.

Partneři koncertního cyklu Musica Orbis

Partneři