Co je Musica Orbis?

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty.

V roce 2016 vstoupila Musica Orbis do svého již čtvrtého ročníku, ve kterém se ve čtyřech pražských sálech představily čtyři zahraniční hudební tělesa. Již tradičně se Musica Orbis zaměřila na prestižní mládežnické orchestry, v tomto roce ze Spojených států a Velké Británie. Fotky z letošního ročníku si můžete prohlédnout v galerii zde.

Vstupenky na cyklus Musica Orbis ještě nejsou v prodeji.
O spuštění předprodeje vás budeme včas informovat.

Zvýhodněné vstupenky

Členům Koncertního klubu nabízíme možnost rezervovat si jednotlivé vstupenky s výraznou slevou (oproti klasickému předprodeji) a také ve zvýhodněném balíčku s další úsporou. Zvýhodněný balíček vstupenek na všechny čtyři koncerty získáte za 350 Kč pro jednu osobu. Ušetříte tak 100 Kč.

Vstupenky si členové Koncertního klubu mohou rezervovat přímo v sekci Vstupenky. Sleva za balíček bude odečtena při platbě vstupenek.

 

Fotky z minulých ročníků Musica Orbis si můžete prohlédnout v sekci galerie.

Partneři koncertního cyklu Musica Orbis

Partneři