Musica Orbis je prémiový koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují ty nejlepší z přijíždějících orchestrů v těch nejlepších pražských koncertních sálech. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku. V hlavním programu se můžete těšit na čtyři koncerty. Prvním z nich bude World Civic Orchestra – unikátní mezinárodní orchestr spojující hudebníky z různých zemí světa, kteří vyrážejí na společné evropské turné. Dále nás čekají tři mládežnické orchestry – americký El Camino Youth Symphony, Chicago Youth Symphony Orchestra, který vystoupí společně se Symfonickým orchestrem Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy, a na závěr Turecká národní filharmonie mládeže.

K pátému výročí Musica Orbis jsme navíc připravili novinku – Musica Orbis Vibrations – sérii speciálních koncertů probíhajících vedle hlavní koncertní řady. Koncerty Musica Orbis Vibrations vynikají netradičním repertoárem či pojetím. V tomto roce se představí tři výjimečné orchestry – mladí australští hudebníci z The Sydney Youth Orchestra, Stratus Chamber Orchestra, prezentující klasickou hudbu netradičním způsobem, a Cascade Youth Symphony Orchestra, který vedle klasické hudby zahraje také muzikálové a filmové melodie. Rozhodně se tedy bude na co těšit! Pokud nechcete nic z letošního nabitého programu zmeškat, využijte možnosti zvýhodněných balíčků vstupenek pro členy Koncertního klubu.

Program koncertního cyklu

pátek 01 září
2017
19:30

Turecká národní filharmonie mládeže

Kde: Rudolfinum, Dvořákova síň, Alšovo nábřeží 12, Staré Město, Praha-Praha 1 zobrazit na mapě

Závěrečný koncert cyklu Musica Orbis 2017

Zobrazit více informací o akci

Zvýhodněné vstupenky

Stejně jako v minulých letech mají i letos členové Koncertního klubu možnost získat vstupenky za zvýhodněné ceny. Zatímco běžná cena vstupenky na koncert cyklu Musica Orbis činí 500 Kč, členové Koncertního klubu ji mohou získat za 150 Kč. Běžná cena vstupenky na koncert z cyklu Musica Orbis Vibrations činí 250 Kč, pro členy Koncertního klubu však pouze 75 Kč.

Předprodej vstupenek

Vstupenky na koncerty cyklu Musica Orbis i Musica Orbis Vibrations je nutné zakoupit v předprodejích. Během srpna můžete vstupenky nakupovat v následujících termínech:

Čt 3. srpna 13:00 – 17:00 Kancelář The Prague Concert Co.
Na Kozačce 1, Praha 2 (vstup z ulice Máchova)
St 9. srpna 9:00 – 17:00 Kancelář The Prague Concert Co.
Na Kozačce 1, Praha 2 (vstup z ulice Máchova)
Út 15. srpna 17:00 – 18:00 České muzeum hudby
Karmelitská 2/4, Praha 1
Po 21. srpna 9:00 – 17:00 Kancelář The Prague Concert Co.
Na Kozačce 1, Praha 2 (vstup z ulice Máchova)
Čt 31. srpna  9:00 – 17:00 Kancelář The Prague Concert Co.
Na Kozačce 1, Praha 2 (vstup z ulice Máchova)

Vstupenky můžete také zakoupit za standardní ceny v těchto předprodejních sítích:

 

Fotky z minulých ročníků Musica Orbis si můžete prohlédnout v sekci galerie.

Partneři koncertního cyklu Musica Orbis